Neden TRP?

NEDEN TRP?

TRP'nin avantajları:

TRP kalitesi
TRP Genuine Parts, şirketin kalite standartları bakımından en sıkı gereklilikleri karşılar. İstisnasız tüm ürünler sıkı testlere tabi tutulur ve ekstrem koşullara maruz bırakılır. Tüm orijinal TRP ürünleri yürürlükteki çeşitli sektör standartlarının gerekliliklerine uygundur. Kalite, bir TRP ürünüyle elde edilir!

Her marka, tür veya yaş için tek adresten alışveriş
Aracın yaşı ne olursa olsun TRP, tüm kamyon ve römork markaları için geniş bir kaliteli parça ve atölye ekipmanı grubu sunar.

Sadece parça değil: Aynı zamanda bakım ve montaj servisleri
Parça depolarına ek olarak TRP satış noktalarında, tüm filoyu idare edebilecek uzman teknisyenlerin bulunduğu profesyonel atölyeler de vardır.

TRP Genuine Parts ve iyi bilinen markaların parçaları
TRP Genuine Parts'ın yanında TRP satış noktaları da iyi bilinen birinci sınıf markaların tüm parça gruplarını bulundurur. Her bir müşteriye, doğru ürünü uygun fiyat karşılığında sunar.

Parça ve işçilik garantisi
Kalite ve güvenilirlik, işimizin merkezindedir. Tüm TRP grubu ürünleri bir yıllık eksiksiz garanti kapsamındadır. Montaj TRP atölyesinde yapılırsa bir yıllık garanti hem parçaları hem de işçiliği kapsar.

1000'den fazla satış noktasından oluşan bir ağ
Avrupa'daki 1000'den fazla satış noktası sayesinde, yedek parça satın almak veya bakım ve servisten faydalanmak için yakınınızda bir satış noktası bulacağınıza güvenebilirsiniz.
TRP: Filonuzun tamamı için eksiksiz çözüm!

Neden TRP?:

Römorkunuz, gövde parçalarınız ve atölye malzemeleriniz ve araçlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi bu TRP Programı'nda bulacaksınız. Parçanızı bulduğunuzda yerel DAF bayinizi arayarak veya ziyaret ederek sipariş vermeniz yeterlidir. Bu bayiler, çok çeşitli parçaları stoklarında bulundurur ve ellerinde bulunmayan parçalar çoğu durumda, PACCAR Parts tarafından bir gecede hızlı parça teslimi servisi aracılığıyla bir gecede teslim edilir. DAF Bayiniz, işinizde zamanın ne kadar önemli olduğunu herkesten daha iyi bilir.