TRP Orjinal Parçalar

TRP GENUINE PARTS

TRP Genuine Parts: Doğru seçim

Bir TRP Genuine Part'ı tercih ederken kaliteli bir ürünü rekabetçi bir fiyata satın aldığınızdan emin olabilirsiniz.

TRP Genuine Parts en yaygın kullanılan ürünler için mevcuttur. Yeni ürün grupları sürekli olarak çeşitliliğe ekleniyor ve bunlar, mevcut ürünlerle aynı yüksek kalite standartlarını karşılıyor. Bir TRP Genuine Part her zaman doğru seçimdir.

TRP özel etiketli parçaların yanı sıra TRP ürün çeşitliliği de, tüm önde gelen OEM tedarikçilerinden iyi tanınan, birinci sınıf markaların tüm ürünlerini kapsamaktadır. Bu sayede TRP, her müşterinin ihtiyaçlarını her zaman doğru parçayı uygun fiyat karşılığında sunarak karşılar. Kamyonunuz, römorkunuz veya atölyenizin ihtiyaçları için gerçek tek adresten alışveriş. 

TRP ? Her Marka Kamyonlar ? Tek Adresten Alışveriş

Ne demişler, çeşitlilik yaşamın tuzu biberidir. Ancak karışık bir filoda konu servise ve parça değişimine geldiğinde, araçlarınızın düzgün ve sorunsuz çalışmasını uygun maliyetli bir yolla sağlamak istiyorsanız tek bir iletişim noktası, tek bir ziyaret ve tek bir fatura çok daha pratik olabilir.

Bu nedenle PACCAR Parts, TRP'nin kapsamlı tüm markalardan kamyon parçaları ürünlerini bayileri aracılığıyla sunmaktadır. 50'den fazla lider OEM tedarikçisinin yanı sıra TRP garantili özel etiketli parçalar sayesinde güvenebileceğiniz kalite.

TRP; 60.000'den fazla parçadan oluşan, MAN, Mercedes, Renault, Iveco, Scania ve Volvo gibi lider markaları da kapsayan kapsamlı bir ürün grubunu 26 ülkedeki 1000 bayiden oluşan bir ağ aracılığıyla tedarik eder.

Filo işletmecileri, uzun yol kamyon taşımacılığı ve grup halinde nakliyeden çok yere dağıtıma kadar her çeşit taşımacılık ve lojistik gerekliliklerini en iyi şekilde karşılayacak dengeli bir araç seçimi yapar.

Kamyon seçimi, petrokimyasallardan gıda maddelerine, kuru mallardan makinelere, elektrikli ekipmanlara veya çiçeklere kadar çok sayıda seçeneğin söz konusu olduğu taşınacak mala göre de değişiklik gösterir. Arz ve talep, bulunabilirlik, iskonto ve bayilik performansı da nihai kamyon seçimini etkiler.

Römork ve Gövde Parçaları

Her iyi çekicinin arkasında bir çeşit römork veya üstyapı vardır. Yandan tenteli kamyonlardan, kayar kamyonlardan ikiz veya kaldırma kasası römorklarına ve kamyon gövdelerine, ortam veya soğutma ünitelerinden dökme taşımacılara kadar her uygulama için farklı bir seçenek.

Belirli piyasa taleplerini karşılamak için römorklar genellikle yerel olarak üretilir. Bunlar, sektör standardında parçalarla monte edilir. Bu noktada TRP, neredeyse tüm güçlendirme gereksinimlerini uygun bir fiyata karşılayan kapsamlı römork parçalarıyla kendini kanıtlar.

TRP römork grubu, geniş bir TRP özel etiketli parçalar grubunun yanı sıra iyi tanınan, birinci sınıf markaların parçalarından oluşmaktadır. Bu da, TRP'nin SAF, BPW, Arvin Meritor, Gigant SMB gibi tüm römork ve römork dingili uygulamaları için bir çözümü olduğu anlamına gelir. Tekrar etmek gerekirse, gerçek bir tek adresten alışveriş olanağı.

TRP Malzemeler

Ne kadar çalışırlarsa o kadar kullanırlar. Büyük, belden kırmalı kamyonlar haftada beş ila altı gün, yılda 48 hafta boyunca kamyon rotalarını kat eder. Çok yere teslimat için kullanılan hafif kamyonların zorlu durup kalkma çalışmasına ve trafikteki rölanti süresine eşit ölçüde dayanması gerekir. Dolayısıyla her bir motor, şanzıman ve dingil parçasının uygun şekilde yağlanması ve böylece, yüksek çalışma sıcaklıklarında her şeyin sorunsuz çalışması ve korunması sağlanır.

Yoğun olarak çalışan araçlarınız için gereken her gres, sıvı, yağ veya katkı maddesiyle ilgili olarak TRP, atölye gereksinimlerinizi karşılayacak doğru kalitedeki onaylı ürüne sahiptir. Ayrıca araçlar da tüm servis ve bakım faaliyetlerini kolaylaştırmaya yardımcı olur. Güvenebileceğiniz kalite, paranızın karşılığını veren fiyatlarla.

Tüm atölye ihtiyaçlarınız için kaliteli malzemelerden oluşan eksiksiz bir ürün grubu

  • İşe yönelik Sıvı contalar ve Yapıştırıcılar
  • Yükü hafifletmek için belirlenen yağlar ve gresler
  • Kalıntıları temizlemek için temizlik ürünleri
  • Her tür atölye işi için aerosoller

Tüm TRP uygulamaları ve ürünleri, en yüksek sektörel ve idari mevzuatlara göre test edilir ve onaylanır.

TRP ? Atölyenizdeki ihtiyaçlar için eksiksiz bir çözüm

Müşteri memnuniyetini korumak ve artırmak için iyi donanımlı ve organize edilmiş bir atölye çok önemlidir. İster rutin bir muayene ister bir onarım işi olsun, teknisyenler, müşteriler ve araçlar, en yüksek kalitede servis ve aracın mükemmel durumda olmasının garanti edilmesi için en iyi araçları ve ekipmanları hak eder.

TRP, her iş için geçerli olan kaliteli atölye araçlarından oluşan eksiksiz bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. İster sadece bir tornavidaya ister son teknoloji ürünü bir yağ ölçüm sistemine ihtiyaç duyun, bunların hepsi tek adresten alışveriş TRP programında mevcuttur.

Gereksinimleriniz, teknisyenlerin temel araçlarını aşıyorsa ve tüm atölyeniz için anahtar teslimi bir çözüm arıyorsanız ihtiyaçlarınızı yerine getirmek için doğru adres yine TRP'dir. TRP, atölye ekipmanlarınıza yönelik kişiye özel doğru önerileri vermek için deneyimli atölye ekipmanı mühendislerinden oluşan bir ekiple işbirliği yapar. İster sadece bir araç değişimine ister tamamıyla yeni bir atölye donanımına ihtiyaç duyun, iş ortaklarımız, size profesyonel bir öneride bulunmak için gereken deneyime sahiptir. Tüm projeyi biz yürütüyoruz, bu nedenle hiçbir şey için endişelenmeniz gerekmiyor.

İster sadece bir tornavidaya ister tamamıyla yeni bir atölye ekipmanına ihtiyaç duyun, TRP, gereksinimlerinizi karşılamak için doğru iş ortağıdır. Tüm atölye ekipmanları ürünlerimiz için kataloğumuza bakın veya en yakın DAF bayisiyle iletişime geçin.